Uzun senelerdir “Yurt Dışında Vekâletle Kurban Kesim Organizasyonu” asıllaştıran Aziz Mahmûd Hüdayi Vakfı, emanet edilen vekâlet kurbanları her sene Afrika, Asya, Balkanlar, Kafkasya, Orta Doğu, Uzak Doğu gibi değişik coğrafyalarda 40 ülkeye lüzumları nispetinde taksim ediyor.

Kurbanlık hayvan alımından, kesim ve dağıtımına kadar tüm evrelerinde kurban imanı temellerine uygun ve güven veren bir yapılanmayla büyük bir hassasiyet, îtina ve mesullük duygusuyla hareket eden Hüdayi Vakfı, vekâletlerini aldığı kurbanları, bağış sahiplerinin adlarını tek tek okuyarak, bizzat alakalı ülkelerde Hüdayi’nin vakıf kültürüne ve vacip kurban imanı hassasiyetine ve deneyimine sahip kendi Türk personeli gözaltısında kesiyor.

Sizler de Hüdayi Vakfı aracıyla dünyanın dört bir köşesindeki mazlum din kardeşlerinize yapacağınız infak ve destekleri ile bayramlarına bayram katabilir, dualarına, neşelerine ortak olabilirsiniz.

HÜDAYİ VAKFI 2023 YURT DIŞI VACİP KURBAN BAĞIŞI 1 PAY DEĞERİ: 3000 TL  Türkiye dışından bağış yapmak isteyen iyiliksever için 130 Euro’dur.

Ayrıntılı bilgi için bağışçı hattını arayabilirsiniz: 0532 691 48 32

Hüdayi Vakfı aracılığı ile online bağış üzerinden kurban bağışı için tıklayınız.

Hüdayi Vakfı hesap numaraları için tıklayınız.

Akşam Ezanı

Kategori: