Aziz Mahmûd Hüdayi Vakfı her sene olduğu gibi bu senede Ramazan çalışmalarına başladı. Takribî 40 ülkede faaliyet gösteren Hüdayi Vakfı, her sene rahmet ve bereket mevsimi Ramazan ayında yaptığı çalışmalar ve hizmetler ile kardeşliği, sevgiyi, paylaşmanın eforunu, Allah c.c için vermenin lezzetini ve ümmet bilincini tekerrür yeşertiyor ve yaşatıyor.

Sizler de Hüdayi Vakfı aracılığı ile dünyanın dört bir yanındaki mazlum ve fakirlere bir nebze de olsa el uzatarak suratlarının tebessümüne vesile, dualarına ortak olabilirsiniz.

İşte Hüdayi Vakfı’nın 2023 Ramazan hizmetleri ve bağış kampanyası ile alakalı resmi sitesinden yayınladığı metin:

“Allahım! Receb ve Şa’ban’ı hakkımızda mübarek kıl. Bizi Ramazan’a eriştir.” Ahmed b. Hanbel; Müsned

Rahmet ve bereketiyle tüm kâinatı kuşatan Ramazan’da her sene olduğu gibi bu sene de kısmet olursa zelzele bölgeleri başta olmak üzere, ülkemizde ve dünyanın dört bir köşesinde; yiyecek desteklerinizi alışveriş kartı veya erzak kutuyu olarak dağıtacağız.

Zekât, fitre ve fidye itimatlarınızı mazlum coğrafyalarda; lüzum sahiplerine, savaş mağduru sığınmacılara ve Kur’an talebelerine teslim edeceğiz. Kuracağımız iftar sofralarında bir araya gelerek Ramazan’ın bereketini, heyecanını, kardeşlik abuhavasını hep birlikte paylaşacak ve manevi atmosferini hep birlikte teneffüs edeceğiz. 

Bağış yapmak isteyen yardımseverlerimiz için:

Banka Hesap Balakaları: www.hudayivakfi.org/hesap-numaralarimiz.html

Online Bağış: www.hudayivakfi.org.tr/online_bagis/

Ayrıntılı balaka için Bağışçı Hattı: 0532 691 48 32 Arama yapmak için telefon numarasına tıklayabilirsiniz. 

Akşam Ezanı

Kategori: